Nový Renault MEGANE Grandtour E-TECH Plug-in hybrid

vždy elegantní a modulární kombi je nyní k dispozici ve verzi plug-in hybrid

POHONNÉ JEDNOTKY

Nový MEGANE Grandtour E-TECH PLUG-IN HYBRID: dobíjecí hybrid


NaNaši odborníci představili hybridní řešení pro každého vytvořené na základě našich zkušeností v motoristickém sportu a odborných zkušeností v oblasti elektromobilů Renault.

660d9c6ba5.jpg

Univerzální kombi


Pro každodenní použití můžete jezdit bez obav ohledně spotřeby paliva. Váš Nový MEGANE Grandtour E-TECH PLUG-IN HYBRID nabízí dojezd na elektrický pohon až 65 km(1) ve městě. Plánujete vyrazit na dovolenou? Užijte si klid v duši. Stačí přepnout mezi hybridním a elektrickým pohonem. Cestujte bez omezení dojezdu (až 50 km(2) elektrické jízdy ve smíšeném režimu).

f1f33685e6.jpg

Nové zážitky z jízdy


Plynulá a tichá jízda, nesrovnatelná odezva a ještě silnější zrychlení a rozjezd... Nový MEGANE Grandtour E-TECH PLUG-IN HYBRID je kombinací inovativní inteligentní automatické převodovky Multi-mode s motorem 1,6 l nejnovější generace, aby vám nabídly nepřekonatelné potěšení z jízdy.

cb68662445.jpg

Kontrolovaná spotřeba paliva


S plug-in hybridní pohonnou jednotkou E-TECH můžete využít výhod 100% elektrického rozjezdu ke snížení spotřeby paliva a snížení emisí CO2 u krátkých i dlouhých tras (až o 70 %(2)). Pro ještě lepší úsporu paliva si vyberte režim „B“ na vaší převodovce, aby váš vůz rekuperoval ještě více energie.

Prodáváme vozy značek